Założycielki

 

Za powstaniem Fundacji Biznes Mama stoją trzy dziewczyny – przedsiębiorcze matki i piękne (zawsze, nie tylko w pełnym słońcu ;)) kobiety: Ania, Monika i Kamila.

 

 

Anna Machacz – Prezes Fundacji

AnnaMachacz

Mama dwóch energicznych dziewczynek.

Prowadzi firmę eventową CelEdu Architektura projektów edukacyjnych i kulturalnych.

Z wykształcenia teatrolog. Jest siłą sprawczą całej inicjatywy i pozytywnym duchem Fundacji. W działaniach Fundacji odpowiada (poza całokształtem ;)) m.in. za nawiązywanie kontaktów z Partnerami biznesowymi instytucji i organizację eventów. Pomaga Biznes Mamom w kreatywnym wykorzystywaniu swoich możliwości i umiejętności.

Ania o sobie:

Od wielu lat zajmuję się organizacją i koordynacją projektów oraz wydarzeń kulturalnych. Przygotowuję i prowadzę warsztaty edukacyjne dla dzieci, spotkania integracyjne, akcje promocyjne, pikniki i programy artystyczne dla firm. Współpracując z Teatrem Groteska w Krakowie, przez kilka lat z rzędu organizowałam najbardziej smoczą imprezę w Polsce, czyli Wielką Paradę Smoków.

Organizacja eventów to dla mnie pasja, która wciąga i bez której nie mogę żyć. Pasje trzeba realizować. Bez nich życie nie miałoby blasku. Poranki bez dreszczyku emocji straciłyby swój urok. Dla jednych pasją jest zdobywanie gór – dla mnie każdy zorganizowany event jest jak zdobycie Mont Everest.

Długa i ciężka droga prowadzi na szczyt, ale jak już go zdobędę mam niesamowitą satysfakcję, że kolejna impreza zakończyła się sukcesem.

Masz pytanie do Ani? Napisz: anna.machacz@biznesmama.com.pl


 

Monika „Polubiarka” Dworakowska 

monikadworakowska

Mama dwójki dzieci. Jako Polubiarka zajmuje się wizażem i szkoleniami.

Z wykształcenia marketingowiec. W Fundacji odpowiada za działania marketingowe oraz pomaga Biznes Mamom w zbudowaniu nieprzecenionej umiejętności lubienia i akceptowania samej siebie.

Monika o sobie:

Moja praca przynosi mi ogromną przyjemność, jak również mnóstwo niepowtarzalnych i bezcennych doświadczeń. Spotkania z kobietami to nie tylko okazja do poprawienia ich wyglądu, ale także możliwość
szczerej rozmowy. Obie te kwestie: dobrze wykonany makijaż i możliwość nieskrępowanej wymiany myśli, to korzyści widoczne od razu. Akceptacja swojej urody i wizerunku, od razu pociąga za sobą dobre samopoczucie i zwiększa pewność siebie. Cieszy mnie, że mogę współpracować z kobietami pragnącymi zmian. Polubiarka  to przede wszystkim wychodzenie na przeciw potrzebom współczesnej kobiety.

Masz pytanie do Moniki? Napisz: monika.dworakowska@biznesmama.com.pl


 

Kamila Golec

Kamag

Mama 2 letniego jegomościa. Tworzy półtoraosobowe 😉 studio graficzne 29 Bright

Z wykształcenia dziennikarz i grafik.

Kamila o sobie:

W trakcie pracy zawodowej w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości w Krakowie przez prawie trzy lata wspierałam powstawanie i rozwój nowych firm, tworzonych przez młodych ludzi z pasją i marzeniami. Widziałam, jak z pomysłu powstawał pierwszy biznesplan a potem rozwijała się sprzedaż produktu lub usługi. Widziałam także wiele upadków i niepowodzeń młodych przedsiębiorców. Tę wiedzę i doświadczenie staram się wykorzystywać pomagając Mamom w ich pierwszych krokach w biznesie.

Jeśli chodzi o mój biznes – cóż, są takie miłości, o których nie da się zapomnieć. Moją miłością i pasją jest rysunek i malarstwo. Stąd droga do studia graficznego była dla mnie oczywista. Specjalizuję się w projektowaniu layoutów i składzie DTP katalogów, magazynów i książek. Ciągle także maluję, rysuję i tworzę ilustracje dla dzieci i dorosłych.

 

 

Comments are closed.